Isäni oli mies. Hänellä oli silmät päässä ja nenä. Kerran eräänä kauniina syyspäivänä hän hengitti talon sisällä. Isäni käytti vaatteita!!! Hyi hitto miettikää... Sit sillä oli jotain karvoja päässä..
isäni
Terocky
5
1641
Vastaukset
- katryy
jaa moikka vaan
- Terocky
Moikka moi...
- melkonen tarinoija
olet, ei voi muuta sanua. Ja sitten itse asiaan:
http://rahantienuu.blogspot.com/ - no ei voi
olla totta! ihanko tosi on :O
hengitti? käytti vaatteita? no on kyllä omituista! en ole ikinä kuullutkaan että niin voi tehdä.. :o olisiko hän ollut jonkinmoinen velho? taikuri? pakko se on niin olla!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1901965
- 1131063
- 1141052
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa21775- 53720
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä32663ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42618Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175557Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45528- 9492