Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Vielä parempi kuva..

MTV plus TV. Mulla on se kortti ollu pari vuotta.Kuva on ihan helvetin hyvä. 52-tuumanen plasma,näyttää ihan hyvältä,en oo löytäny netistä vielä yhtä hyvää kuvaa. Vitun köyhät! Muurarilla on rahaa,vitun pellet!
2125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jonossa ajelua.

Äänestä

Omistatko lenkkarit? Jos vastasit molempiin että kyllä niin ota vittu palstalta ritolat ja työnnä juoksutiilet perseeseen =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jakuzi.. kirjoitti:

MTV plus TV. Mulla on se kortti ollu pari vuotta.Kuva on ihan helvetin hyvä. 52-tuumanen plasma,näyttää ihan hyvältä,en oo löytäny netistä vielä yhtä hyvää kuvaa. Vitun köyhät! Muurarilla on rahaa,vitun pellet!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu