Taavetti sai vihdoin revaa!

huomannut2

Taavetti uskaltautui tilaamaan huoran ja hankkiutumaan ensimmäisestä kerrastaan eroon - tai ainakin ensimmäiseltä kerralta se tuntui, nimittäin Taavetti sai revaa viimeksi vuonna 1986.

Huora yllättyi Taavetin panemistaidoista, joka tunki lyhyttä mutta paksua mulkkuansa kauhealla voimalla huoran revaan. Huoran reva repesi ja Taavetti kiljui eläimellisesti nautinnosta nähtyään revasta pursuavan veren. Huoraa sattui ja se alkoi pelkäämään Taavetin silmissä hullun lailla loistavaa petomaista kiiltoa. Taavetti vain lisäsi tahtia ja vihdoin laukesi huoran runneltuun revaan. Lopuksi Taavetti heitti huoran alasti huumetalon kuselta haisevaan rappukäytävään keskellä yötä ja jäi makaamaan sängylleen kuin kuninkaat konsanaan.

3

202

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Monnariveikko

      En voi sanoin kuvailla kuinka pahasti repesin! Lisää näitä tosielämän kertomuksia vaan tänne! Mukava naureskella Taavetin surkeudelle/hulluudelle potittamisen ohessa!

    • Eisaatana

      Iha vitun paska tarina :D

    • Dilbert58

      En tykännyt. Liian synkkä ja väkivaltainen tarina.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      104
      9314
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      47
      4509
    3. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      102
      1966
    4. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      42
      1841
    5. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      24
      1600
    6. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1341
    7. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      37
      1270
    8. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      54
      907
    9. Olisinko mä voinut käsittää sut väärin

      Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt
      Ikävä
      31
      892
    10. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      30
      883
    Aihe