Pelimiehet!

Miltä tuntuu olla naisen kanssa yhdenyön hetkinä, jos huomaa rakastavansa entistä vaimoa?
61423
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

kai sitä hakee korviketta kun ei ole enää muuta...:(..niin surullista kuin se onkin...

Äänestä

mitä hyötyä sitä entistä on rakastaa jos se on itse lähtenyt???

Äänestä
  • miehen pihalle. Mies muutti toiseen kaupunkiin, mutta osoittaa tunteitaan vielä, niitä kai on.

    Äänestä

  • poliisi heitti kirjoitti:

    miehen pihalle. Mies muutti toiseen kaupunkiin, mutta osoittaa tunteitaan vielä, niitä kai on.

    jos on poliisiakin tarvittu

    Äänestä

heh he

Äänestä
  • Ylimieliset kusipäälutkat saa mitä tilaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysyn vaan kirjoitti:

Miltä tuntuu olla naisen kanssa yhdenyön hetkinä, jos huomaa rakastavansa entistä vaimoa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu