Putin fundeeraa

Kyllä se höökii jos Suomi aikoo liittyä natoon.
6221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Muutama isku panssarijoukoilla länsieurooppaan ja muutama sata ydiniskua eivät riitä sodan voittoon.Tulee päättyyn venäläisille pahaan selkäsaunaan.Venäjä häviää maailmankartalta.

Äänestä
  • kaheleita palstalla.
    Otahan lääkkeesi, seko!

    Äänestä


  • meillä taas kirjoitti:

    kaheleita palstalla.
    Otahan lääkkeesi, seko!

    Mut se on sun ongelmas.Mulla ei oo mitään ongelmaa vapaata maailmaa kohtaan.Sulla taitaa olla. Hitman-2.

    Äänestä

  • vanhaa kalustoa kirjoitti:

    pitää uhkailemalla reunavaltiot hallinnassaan. No, Suomihan on kuuliainen, aina hissun kissun, ettei vain varpaille astuisi.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


höökisko vaiko ei kirjoitti:

Kyllä se höökii jos Suomi aikoo liittyä natoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu