Nyt yritykset voivat ottaa minut töihin myös rikollis järjestöt kelpaavat jos kunniallista työtä ei tarjota niin rikollinenkin kelpaa.
Antakaa työtä Valmis mihin vaan
Työtön. 5kk
12205
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Veistä lihan leikkaamiseen ei sillä lihalla niin väliä .
rullakinkun leikkajille olis työtä
Työttömät ilolla vastaan rahalla ei väliä vain teoilla .
> Antakaa työtä Valmis mihin vaan
> Nyt yritykset voivat ottaa minut töihin myös rikollis järjestöt kelpaavat jos >kunniallista työtä ei tarjota niin rikollinenkin kelpaa.
Onkos minkäänlaista johtajakokemusta ja kaupallista kokemusta?
Meillä on täällä yksi markkinoilla hyvin tunnettu, ehkä tunnetuin kaikista konepyörillä liikkuvista siipitakkijengeistä. Vakiintunut, vankka asema markkinoilla.
Sekä porukan nokkamiehen paikka on avoinna sekä pari collecting -osaston vakanssia myöskin. Ihan täysin ruipeloiden ei kannata nyt tulla sitten hakemaan näitä hommia.
Jos omistat talikaanon, niin minulla on paskaanon mättämistä, mutta palkka on kyllä olematon. Eipä juuri mitään, mutta ruuassa kyllä löytyy. Jos kiinnostusta riittää vastaa oletko valmis.
Saako enäntää sohasta silloin tällöin?
Saa, muttei talikaanolla, täytyy käyttää jormaanoa.
Patakettu on 70v jos kelpaa mikäettei.
Ilman muuta, vanhassa vara parempi.
talikaano ? Mitä perhanan kieltä tuo on , venajääkö ?
Raukka, etkö osaa(tunne) mitään murteita, taidat olla Venakko.
> Saako enäntää sohasta silloin tällöin?
Emäntä kaivaa maitotinkinsä kassasta sulle taskurahaa, jos vaan vaivaudut sitä käymään tuuppaamassa aina silloin tällöin.