palstan nimen voisi vaihtaa

'MoM keskustelut' olisi hyvä nimi, sen verran paljon aiheesta keskustellaan.

MoM on täyttänyt monen elämän siinä määrin, että irti on vaikeaa päästää. MoM lienee unissakin.

pitäisikö kerätä Mom takaisin -adressi.
3264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

-heräilee eloon pikku hiljaa.. Hyvä herja...-D

Äänestä

tuonne seksipalstoille sefuks!

Äänestä
  • palstaa sen jälkeen?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


MaM. kirjoitti:

'MoM keskustelut' olisi hyvä nimi, sen verran paljon aiheesta keskustellaan.

MoM on täyttänyt monen elämän siinä määrin, että irti on vaikeaa päästää. MoM lienee unissakin.

pitäisikö kerätä Mom takaisin -adressi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu