Voiko tämä olla totta

Voiko tämä olla totta, voiko Suomen pääministeri sortua tällaiseen?
En halua enää missään tapauksessa äänestää Keskustaa.


http://www.seiska.fi/viihdeuutiset/_a93690/hanta vanhanen pommitti 69seksiviesteilla/
4148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ja ahdistelu?
Tällaista tekee suomen pääministeri.

Äänestä
  • tytöiltä housun päältä koittaakin. ;)

    Äänestä

  • Kuka on puhunut ahdistelusta? Se on ollut Keskustelua vaalinumerosta. Niin on tämä naikkonen asian ilmaissut.

    Kannattaa jättää ne suurentelut kuitenkin pois näistä propakanda viesteistä. Sinä et muutenkaan äänstäisi Keskustaa.

    Äänestä

annat henkilaidan äänesi.Hoh, hoh, hoooooooo, paskakasa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Maalainen. kirjoitti:

Voiko tämä olla totta, voiko Suomen pääministeri sortua tällaiseen?
En halua enää missään tapauksessa äänestää Keskustaa.


http://www.seiska.fi/viihdeuutiset/_a93690/hanta vanhanen pommitti 69seksiviesteilla/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu