onko muilla kokemuksia?itselläni tulee ihan jees "olot"esim.8panacodista ja 3-4mg xanoreista..nuo bentsodiatsepiiniy selkeesti lisäävät kodeiinin aiheuttamaa euforiaa.onko muita jotka vetää täällä bentsoja&codea tms...?
Bentsot ja kodeiini
9
5621
Vastaukset
- dsffgadsg
nii et nää huomist päivää :D !!!
- Nimetön
Joo tulee vedettyä; otan yleensä 12 panacodia ja siihe joku 20-30mg:aa alpoo. Mulla on aika korkee tole ku tulee noita teemujaki kiskottua....
- 889053
Kodeiini on yliarvostettua kakkaa.
- eihajuakaan
En itse tommosiin koske, mutta:
Panacod sisältää 500mg parasetamolia. Suurina ja/tai pitkään jatkuvina annoksina voi pistää maksan ja munuaiset aika koville. 8 Panacodia sisältää jo 4 grammaa parasetamolia. Aika paljon.
En koita moralisoida, ei ole mun homma se. Mutta jos käytät tommosia comboja, niin erottele edes se parasetamoli pois sieltä.
Ohjeet löytyy varmaan netistä tai kuten minä sen ensi kerran kuulin - armeijasta. - niksi-ismo
Vitun dorka! :D "tapa ittes vitun yhteiskunnan taakka, vedä levy kymppisii pameja naamaan. " :DDDD hyvä ku tolla saa edes unta... no saa. ainaki ilman toleja. esim jos itte syön levyn oxamineja ni tulee vaa vähä rento olo ja jollain n. 5kpl 10mg pameja saan samat olot joten kyllä se vähä enemmän vaatii. poika taitaa olla aika perillä asioista. vedä jojoo, keskustelujen taakka.
- ytnybh
Joskus depikseen vedän 1mg xanoria ja pikkasen kodeiinia, ihan vaan 30-60mg. Ei kolise mut auttaa tilapäiseen ahdistusmasennusjurnutukseen.
- o.o.o.o.o
Kode bentsot tepsii pahempaankin darraan. Kode tosin vaikuttaa vain 4 h kerrallaan.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1911294Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1221128- 48854
- 70850
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53780Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva50725- 33682
- 60679
- 50665
- 52657