jos olisi kärpät tai blues ollut välierissä vastassa.
Vastaukset 3
- mistä näitä?
Jos vanhempasi eivät olisi nussineet,sinuakaan ei olisi.
Jos,jos,jos,jos. - JYPPI
Pääsi finaaliin.Kannattaa voittaa runkosarja,se helpottaa kumasti finaleihin pääsyä.Nyt kun pelataan selkeästi kovempaa vastaan niin nähdään löytyykö sitä henkeä ja taistelutahtoa mitä suomenmestaruuteen tarvitaan,se voittaa kellä asenne on enemmän kohdallaan.
- voittaa
Kannattaa voittaa runkosarja!
Ei olis blues tai kärpätkään joutuneet keskenään ratkomaan himmeempiä mitaleita jos jompi kumpi olis kyennyt voittamaan runkkiksen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän51971Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll15858Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl501788- 46727
- 42664
- 37609
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30596Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE170546Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37530Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan56487