moi. te kaks tyttöä ketkä seisoitte tänä iltana 9-10 aikaan ruokasenkadun ja rovakadun kulmassa ja sitten vähän myöhemmin shellillä varsinkin sinä pitempi tyttö voisko sua tavoittaa täältä??? tai tietääkö kukaan miten tämän tytön tavoittais???
Rovaniemi
te kaks tyttöä!!!
4413
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ihan vaan vinkiksi sulle, että kannattaisi toimia silloin kun tilanne on päällä. Otetaanpa esimerkiksi jääkiekkoilija joka surkuttelee ottelun jälkeen ettei tehnyt maalia, vaikka siihen olisi ollut tilaisuus. Ottelu hävittiin maalilla ja se on hävitty ottelu ja ihan vaan sen takia että sitä maalia ei tullut tehtyä. Pelkäänpä että sulle on tainnut käydä vähän samalla tavalla. Toimi siis kun tilanne on päällä, sen jälkeen on turha surkutella :D
voi ku oliski ollut aikaa siihen ja valitettavasti hoksasin kiinnostukseni vast jälkeen päin... eli oot kyllä oikees mutta voihan jääkiekossakin tehä protestin tai yrittää seuraavas matsis paremmin ja tää nyt on se seuraava matsi!!!
ei voi mitään ja minkä minä sille voin, että en ehdi joka paikkaan koko ajan. Minulla on perhe ja lapset menevät arvomaailmassani kaiken (jopa itsenikin) edelle. Mutta tuohan vain osoittaa sen, ettet välitä minusta tippaakaan. Noin julma ei voi olla, jos tuntee toista kohtaan edes hitusen lämpöä. Anteeksi, kun häiritsen elämääsi!
mitähän ihmettä se sä höpiset?