massimo marone

miten on tämä herra jäänyt sarjasta pois?? vai tuleeko kenties takaisin?
31162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Massimo taisi kuolla kupsahtaa pois.

Äänestä
  • Ei muuten kuollut. Taisi muuten vaan lähteä pois.

    Äänestä

  • Massimo oli katkera nuoremmalle pojalleen yhtiönsä varastamisesta, minkä vuoksi hän alkoi kantaa korttansa kekoon Ridgen ja Brooken yhteen liittämisessä. Hän yritti jopa Stephanien ja Ridgen avustuksella estää Nickiä avioitumasta Brooken kanssa pystyttämällä Brookesta alastonkuvia katujen varsille, jotta sulhanen näkisi morsiamensa pettäneen häntä lupauksessaan olla esiintymättä vastaavanlaisissa kuvissa. Nick näki kuvat ja raivostui, minkä vuoksi hääseremonia keskeytyi, mutta suoritettiin kunnialla loppuun Nickin sovittua asiansa Brooken kanssa. Tämän jälkeen Massimo lähti Los Angelesista, eikä häntä ole sen koommin enää kaupungissa nähty.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


???????? kirjoitti:

miten on tämä herra jäänyt sarjasta pois?? vai tuleeko kenties takaisin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu