Auttaisko joku Hesalainen?

Hei!

Mikä olisi paras julkinen välimatkalla Pitäjänmäki-Pasila? Arki-iltaisin?
4360
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nopein ja kätevin on paikallisjuna, riippuen onko lähtö/paluuosoitteesi lähelläkään Pitäjänmäen/Pasilan asemaa.
Löytyy myös jokunen bussilinjakin.

Katso itse täältä YTV:n reittioppaasta, niin löydät parhaiten sopivamman vaihtoehdon.
http://aikataulut.ytv.fi/reittiopas/fi/

Äänestä

suoraan pasilaan. kaikki junat (lähi ja kauko) pysähtyy pasilassa. juna on muistaakseni a-juna.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juntti maalta :) kirjoitti:

Hei!

Mikä olisi paras julkinen välimatkalla Pitäjänmäki-Pasila? Arki-iltaisin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu