Kentän veteraanit vaativat: murskatkaa

Kaikki tiet vievät Seinäjoelle. Siellä näytetään.
4138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

korttien keräys meni perseelleen, enää ainoa vaihtoehto on häiriköimään seinäjoelle. Aika hienohan tuo tohtorin cv näyttäs olevan, kun katselee linkin missä se on esitetty.

Äänestä
  • tanassa nyt yhteisrintamassa Halla-ahoa vastaan.
    Seinäjoella Soinin punakaarti kuulee kunniansa ja äänestyksiä riittää.

    Äänestä

  • Hallislaiset ottavat varmaan pyssyt mukaan ja järjestävät oikean verilöylyn. Sen verran kauan ovat aseillaan kehuneet, että pakkohan niiden on päästä niitä käyttämään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


soinismi! kirjoitti:

Kaikki tiet vievät Seinäjoelle. Siellä näytetään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu