Nato-kiimaa

Putin on uusi Hitler

http://www.youtube.com/watch?v=wWvQwZX5nYc

Koko maailma on yhdistymässä naurunalaista Putinia vastaan. Köyhyys pitää poistaa maailmasta kunnolla.
Vain slummeissa enää vainotaan juutalaisia. Venäläiset seuraavat hajoamista Natomaissa tai mullan alla. Jeltsinin lähipiiri pakeni Natomaihin.
1198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

> > Jos joku ei erota ry**ää ja venäläistä, taitaa
> olla
> > iso aukko sivistyksessä. Mietippä sitä.
>
> Mitä sama jätkä eri lippu ja kaupunkien ja maan nimiä
> vaihdeltu.
>
> Vai onko ne kuolleet sukupuuttoon ja tilalle on
> astunut Homo Sovieticus?

Kyllä jotain tuon suuntaista on päässyt käymään, kun tuo Homo Sovieticus on joutunut kuulema rotusorron kohteeksi ja Homo Stalinicum Medvetum Puticum Nashimus on siitä niin huolissaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kevät vahvistaa kirjoitti:

Putin on uusi Hitler

http://www.youtube.com/watch?v=wWvQwZX5nYc

Koko maailma on yhdistymässä naurunalaista Putinia vastaan. Köyhyys pitää poistaa maailmasta kunnolla.
Vain slummeissa enää vainotaan juutalaisia. Venäläiset seuraavat hajoamista Natomaissa tai mullan alla. Jeltsinin lähipiiri pakeni Natomaihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu