ei semmoisesta keskustelusta

missä ei tiedä kuka kirjoittaa. Ja sitten toinen ei edes lue viestejäkään *nyyh* sajoissa, niin että ehtisi tulla tapaamispaikalle *vaivautunut hymy*
2164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jo 1800 luvulla. nyyh.

Äänestä
  • melkein samaan aikaan. Sitäpaitsi tää oli naisen kirjoittama puuskahdus miehelle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tule yhtään mitään kirjoitti:

missä ei tiedä kuka kirjoittaa. Ja sitten toinen ei edes lue viestejäkään *nyyh* sajoissa, niin että ehtisi tulla tapaamispaikalle *vaivautunut hymy*

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu