Pihlman-Immonen-Virtanen: JYPin paras ketju

saara.h15

Mitä mieltä ootte ollu ketjun pelaamisesta?Musta ainakin se ketju parantaa koko ajan.Mä oon ollu vaan kerran SM-liigan peliä oikeesti kattomassa mutta voin sillä kokemuksella kertoa että Pihlman-Immonen-Virtanen on musta JYPin paras ketju.Mä oon nähny heidät ihan livenä ja ihastuin ketjuun heti.Varsinkin Immoseen.Ilmaiskaa omia mielipiteitänne.Asiallisesti kiitos!!!!!!!!!!

5

561

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ????????

      ollut playoff-peleissä kentällä?

    • ?????????

      todella hyvä.

      • saara.h15

        Immonen on paras.Minulle ei tarvitse ruikuttaa jos Kärpät ei voita.Ne on voittanu mestaruuden jo liian monta kertaa.Minulla on syyt olla vihainen jos tota ruikutusta ei LOPETETA.Joten lopeta.Kyllä sä sitten tiedät miltä se tuntuu kun oma suosikki ei voita.Kuka on saanut kärsiä siitä kaikkein eniten?Minä.Kenen kausi on usein menny piloille esimerkiksi MM-kisoissa jos Suomi ei voita?Minun.Tässä oli minun ruikutus.Minä teen kaikkeni suojellakseni Pileä,Jakkea ja Vemmua.Ja kukaan EIKÄ ketkään tässä maailmassa vedä niille vertoja.


    • VIP-ketju paras

      Se onkin Jypissä ainoa ketju joka pärjää Kärpille. Mutta näyttää sekin riittävän.

      • kjasrfkagj

        justhan ne 2 kentän miehet teki ne ratkasumaalit finaaleissa et kyllä ne muutki pelaajat kärpät kaataa...


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      246
      45322
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      30
      11223
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      190
      10849
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9701
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8518
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      223
      6501
    7. Pirjo sanoi Esalle

      Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok
      Maailman menoa
      0
      3200
    8. Jos mä joisin

      Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys
      Ikävä
      28
      2212
    9. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      34
      1576
    10. Koulu-uhkaus.

      Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.
      Hyrynsalmi
      26
      1500
    Aihe