SADDAM!!on kukistettu!eläköön!

herran haltuun,jumala pelasti meidät jälleen paha sai vihdoin loppunsa;)eläöön jumalamme.hän pelasti meidät pahalta diktaatorilta!
4294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ja tämän pelastaneen jumalan nimi on?

Äänestä
  • Tämän Jumalan nimi on Bush, jokaisen lukutaidottoman ja reikäkonetta taitamattoman amerikkalaisen jumala.

    Äänestä

  • jahve hehe:)=

    Äänestä

"pelasti meidät pahalta diktaatorilta!"

Ja samalla jumala varmisti öljynsaantinsa jatkuvuuden.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hermanni kirjoitti:

herran haltuun,jumala pelasti meidät jälleen paha sai vihdoin loppunsa;)eläöön jumalamme.hän pelasti meidät pahalta diktaatorilta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu