Wilson on ku Samu-Sirkka
Wilson
5
573
Vastaukset
- on nähty...
vuosiin, on WILSSON!!!
Kateelliset suomalaiset eivät kestä aitoja luonnonlapsia - voi teitä, ressukoita!
Hän tuo ILOA joka sunnuntai ainakin minun elämääni. Senkin TOSIKOT!- +00+0+0+0+0+0åp.
Aika lohduton on sun elämäs
- VOI KYLLÄ
olen samaaa mieltä että Wilson on mahtava tyypi.. VOI KYLLÄ
- kesällä kirvat kiusallisia:)
VOI KYLLÄ kirjoitti:
olen samaaa mieltä että Wilson on mahtava tyypi.. VOI KYLLÄ
Joo, Wilson on tosi mukava tyyppi. Tanssitaitoa on, tai ei, sitä voi jokainen arvostella,mutta on tosi symppis vekkuli! Toivottavasti ei putoa ensi sunnuntainakaan.
- kiri, kiri
kesällä kirvat kiusallisia:) kirjoitti:
Joo, Wilson on tosi mukava tyyppi. Tanssitaitoa on, tai ei, sitä voi jokainen arvostella,mutta on tosi symppis vekkuli! Toivottavasti ei putoa ensi sunnuntainakaan.
tanssii, mutta tanssii lopussa paremmin kuin alussa. Ja sitä paremmin mitä kauemmin saa harjoitella. Kova poika puhumaan ja sitähän nämä tuppisuut ihmettelee.
Afrikkalaisten elämä tosi rankkaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain38912651Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2695552Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom2394096Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille
Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö2873125Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov232105Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi201910Juhana Vartiainen(ex-sd): Köyhien pitää tehdä jotain elämälleen säilyttääkseen tukensa
Juhana Vartiainen ehdottaa Suomeen ”Tanskan mallia”, jossa sosiaaliturvaa saadakseen pitäisi hakea ensisijaisesti etuuks641605En ymmärrä näitä SDP:n ja muun vasemmiston kannattajia
Eivätkö ihmiset tiedä, että Suomen ongelmat johtuvat vasemmistolaisesta yhteiskuntamallista? Suomessa on ollut vasemmis251214Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?
Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina168988Martina Aitolehti
Instagramissa pomppas esille Martinan kumipallot. Ihan säikähin. Ja tää on Martina-ketju!273935