Halla-aholle diaknoosi

kansainvälinen etätutkija Albert A. Kinkey on tehnyt kauko-diaknoosin Halla-ahosta ja todennut Halla-ahon potevan kroonista Negrofobiaa sekä aktiivista Neofobiaa. Parannuskeinoja ei juuri ole, mutta kellarisäilytyksestä olisi suotavaa siirtää potilas ulkotiloihin, jotta mahdollisimman laaja tuulettuminen tapahtuisi. Myöskin korvien "putkitus" olisi tarpeen jotta tuulettuminen tapahtuisi myös tuos kaikkein ongelmaisimmassa ja tulehtuneimmassa tilassa.
5194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Homofobia joka menee sille asteelle että foobikolle tulee halu ampua kauhuelämyksen aiheuttajaa päähään SEURAUKSISTA VÄLITTÄMÄTTÄ on vaaraksi fobiasta kärsivän ympäristölle.

Äänestä

Ei paha, ei paha. Oikeastaan varsin mallikas esimerkki siitä, miten Jussin esittämät argumentit pitävät aukottomasti kutinsa. Vastapuoli ei voi muuta kuin avuttomana hyökätä Jussia vastaan henkilönä.

Vaikka vastapuolella on käytössä koko mediamahti, oikeuslaitos ja poliittinen valta, ei totuus pala tulessakaan!

”Ensin olet heille ilmaa, sitten he nauravat sinulle, sitten he taistelevat sinua vastaan,
sitten sinä voitat”

Taistelu on kääntymässä voitoksi.

Äänestä

joka johtuu sinun heikosta itsetunnosta, olet taluutusnuorassa ilman mitään omaa ajatusta, silloin tuppaa tulemaan paskaa johon hukkuu, apua saat kun otat lääkkeesi HS, IS ja YLEnannat niin eiköhän mamutustauti hyysärille mene jakeluun ja sairaus jatkuu, media vie omansa olet hirttäytymässä löysäänliekan?
Punavihreys on utopiasairaus josta ei selviä muulla tavalla, kun äänestämällä Tohtori Jussi Halla-ahoa Suomenkansan terveyttämiseksi, valtamedion puristuksesta ulos, kansalliseen vapauteen, suomenkansan hyväksi.

Äänestä
  • polvihousu pojista. Tutkija Albert A. Kinkeyn diaknoosi osui hyvin kohdalleen ja aiheutti näköjään heti, mentaalista abnormiteettia.

    Äänestä

albert A. kinkey laittaa osuvan ironian luettavaksi.
Melkein voi kuvitella, mikä mies tämä etätutkija Kinkey on. Hyvin latas kuitenkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


etätutkija kirjoitti:

kansainvälinen etätutkija Albert A. Kinkey on tehnyt kauko-diaknoosin Halla-ahosta ja todennut Halla-ahon potevan kroonista Negrofobiaa sekä aktiivista Neofobiaa. Parannuskeinoja ei juuri ole, mutta kellarisäilytyksestä olisi suotavaa siirtää potilas ulkotiloihin, jotta mahdollisimman laaja tuulettuminen tapahtuisi. Myöskin korvien "putkitus" olisi tarpeen jotta tuulettuminen tapahtuisi myös tuos kaikkein ongelmaisimmassa ja tulehtuneimmassa tilassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu