Milloin Obama kutsuu Suomen

Valkoiseen taloon? Mitä mieltä olette ja millä perusteluilla?
7454
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Simple fact.

Äänestä
  • eu:sta kun ollaan yhtä suurta perhettä eli suomi polonen on myyty aikapäivää sitte.......vaikka turkista tai ainakin hihasta.

    Äänestä

Heti perään kun Kim-Il-Jong on poistunut ovesta.

Äänestä

...kun helvetti jäätyy, lehmät lentää ja kaikki Suomen järvet muuttuvat viinaksi.

Äänestä

Kun kutsuu pääministerin, onkin yhtäkkiä presidentti änkeämässä vierailulle. Jos kutsuu presidentin, niin kuka sitten onkaan tulossa vierailulle?

Äänestä

valkoiseen taloon voimassa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


presidentin kirjoitti:

Valkoiseen taloon? Mitä mieltä olette ja millä perusteluilla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu