Niille suomalaisille, jotka vastustavat hallitsematonta maahanmuuttoa ja monikulttuurisuuden pakkosyöttöä, Jussi Halla-aho on edelleen johtaja, mies johon uskotaan ja luotetaan ja jota ei jätetä yksin vastoinkäymistenkään hetkellä. Sillä jos Halla-ahoa ei tueta, maa joutuu häviöön. Meillä kaikilla on vain yksi toivo jäljellä, ja se on Halla-aho.
Halla-ahoon uskotaan yhä
Rintama pitää
10304
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
jos Halla-aho muuttaa Ruotsiin.
Joka nyt pettää Halla-ahon hädän hetkellä, pettää isänmaan, rikko esi-isien perintöä vastaan. Kenellä on siihen julkeutta?
Te sata teininatsia ja työtön tohtori, katsomme teitä ihaillen.
- Suomen kansa -
Vaaleissa se mitataan. Soinia ja hyysäreitä odottaa ikävä yllätys.
2000 kannattajakorttia saa kerättyä... Soinia odottaa suuren suuri vaalimenestys... luulis vit...
vastaatte kukin 1000 tavallista näppiksen käyttäjää. Spämmäyskykynne on uskomaton! Nettiadressit täyttyvät tuhansin alle aikayksikön kun te ryhdytte toimeen. Te olette nettisodan sankareita - verrattavissa jokainen Antti Rokkaan.
Te 100 natsiteiniä ja työtön tohtori olette maamme rautanyrkki netissä.
eikä hän ole löytänyt vielä ainoatakaan nuorta, alle 35-vuotiasta akateemista naista puolue-eliittiinsä. Pelkkää karvaperseäijää ja mummomaatuskaa pukkaa. Dorkaa!
"Rautanyrkki" puhuu täyttä asiaa:
"Olemme tehneet töitä jo vuosia, väsymättä, herkeämättä, päämäärä koko ajan mielessä. Voimamme on kasvanut sitä enemmän, mitä kovemmin olemme voimaamme käyttäneet ja näyttäneet. Teräs on karaistunut, pojista on kasvanut miehiä. Nyrkistä on tullut iso ja kova. Nyrkki on nostettu ylpeästi pystyyn. Sen takana marssivat kansanjoukot, joille kuuluu tulevaisuus. Kun nyrkki puhuu, se puhuu nyrkin kieltä, kansan kieltä, kansan mielen kautta. Viestiä on mahdoton tulkita vääriin. Sen totuutta on mahdoton kumota. Sen totuus on elävä totuus, verisielun totuus."
tulee mieleen, että pojat on menossa ongelle kun siimat heiluu sivulla...
sen enenpää tohtori ,maisterit ja muut työttömät fatimapummit .Todellisuuspako vie kaiken energianne.Valtuustopaikan uusiminenkin on kovajuttu Halla-aholle.