Venäjä kylvää

Pieniä naapurimaita vastaan työskennellään koko ajan. Suomessa propagandaosasto on toiminut aina aktiivisesti.

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/ulkomaat/uutinen.asp?id=1675078
2114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Medvedev tulee ensi viikolla Suomeen. Mene siis kertomaan hänelle suoraan.

Ilta-Sanomien toimittajatkin varmaan menevät ja kysyvät, nyt kun näin pohjustivat vierailua?

Äänestä
  • pääsisin? En halua poloniumia!!!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


riitaa kaikkialla kirjoitti:

Pieniä naapurimaita vastaan työskennellään koko ajan. Suomessa propagandaosasto on toiminut aina aktiivisesti.

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/ulkomaat/uutinen.asp?id=1675078

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu