Vanhan listan voisi jo päivittää mutta aikanaanhan sekin uusiutuu. Koop on nyt sijalla 2 ja
Petekin parantelee asemiaan ja on nyt sijalla 6. Ei hassumpaa ollenkaan.
Petekin parantelee asemiaan ja on nyt sijalla 6. Ei hassumpaa ollenkaan.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Sinänsä mietityttää että saakohan ne tuolla myynnillä massiiviset mainosajanostot ja promorahat takaisin ...
mainostajat konkkaan#¤%#! Ja sit´ jos noi idolit vielä myy niin voihan perse!
Promorahaa kun on varmaan käytetty niin myynnin odotusarvo korkea kanssa.
Mutta ehkä sä oletkin sonyn promoottoreita itsekin ... taisit tietää listanousutkin ennen kuin ne edes pokkeuksellisesti julkaistiin.
Rahat loppu niin oli pakko tulla tänne promoamaan. Tää on sentään ilmasta. Sopii vallan mainiosti köyhtyneen levylafkan budjetille. On se persuksista kun meni kalkyylit pieleen.
huomioon millasta intelligetsiaa täällä liikkuu niin tottahan toi kannattaa. Monta euroo kilahtaa varmaan kirstuun ihan vaan tän ansiosta.
nieltäväksi. Ensin väitetään etteivät idoleiden levyt mene kaupaksi.
Kun niitä kuitenkin ostetaan niin täytyy selittää, ettei niistä
ainakaan voittoa tule. Mitähän seuraavaksi?
Mutta siirrytään sitten jauhamaan tätä toivomaasi jargonia: Idolien levymyynti SUURINTA IKINÄ. TÄHTILUOKKAA. PETE PESEE KAIKKI AIEMMAT ENNÄTYKSET! KOOP KAATAA KAIKKI MUMMOT!
mitään vaikka kuinka vituttaisi että levyt menee kuin meneekin kaupaksi. Onks toi äärimmäisyyksissä liikehtiminen muuten tarpeellista? Siihen väliin kun mahtuu aika paljon muutakin floppi ja KAIKKIEN AIKOJEN PARAS.
mielikuvituksesta. Sieltähän tuollaiset väitteet ovat peräisin.
Mutta sinä et näytä sitä ymmärtävän. Jos miettii saakohan markkinoinnilla riittävän hyödyn se ei tarkoita, että väittäisi että joku floppaa.
idols-debyyttilevy!
tai ainakin parhaita! Jo kannestakin voi päätellä että on onnistunut, ja on käytetty artistin vahvuuksia hyväksi. Hyvä sentään kun on älytty että levyn laadullakin on merkitystä. Ja mielelläänhän sitä suo menestystä hyvälle levylle :)