http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=2000000000000026&conference=4500000000000783&posting=22000000043285092
Kuten joku jo ehti huomauttaa tosta nickien määrästä, pakosti siinä lopulta menee sekaisin millä nickillä vastaa kjäh kjäh!
Tuus nyt uudestaan väittää ettet se ole sinä kjäh kjäh!
Mielenkiinnolla odottelen, josko saan parhaimmat naurut vuosiin.
Kuten joku jo ehti huomauttaa tosta nickien määrästä, pakosti siinä lopulta menee sekaisin millä nickillä vastaa kjäh kjäh!
Tuus nyt uudestaan väittää ettet se ole sinä kjäh kjäh!
Mielenkiinnolla odottelen, josko saan parhaimmat naurut vuosiin.
Vastaukset 3
Vanhimmat
"Nyt kundi on täyttä terästä ja timmimmässä kunnossa kuin koskaan aikaisemmin!"
Siinä se 100% todiste on!
Nyt kun jäit taas kiinni aasianteppo, niin voisit nyt samalla alkaa paljastaa kaikki, vaikka tärkeimmän meistä jokainen tietää että noi sun vedot on pelkkää kusetusta.
Miksi olet täällä pitkävetopalstalla päivittäin jos kerran voitat jättipotteja päivittäin etkä tarvitse mitään tältä palstalta? Sen sijaan Sinä tilität täällä muille milloin mitäkin, oisko siitä puhe mistä puute kjäh kjäh! Ketä oikeasti kiinnostaa vaikka omaisitkin käärmelahkeen joka on hyvinkin epätodennäköistä niin kuin noi potitkin. Olen yrittänyt sulle takoa että aasialaisella ei voi olla yli 15 cm kalua! Kuten kuvasta näkyy olet tyypillinen pikkumies aasialainen jolla ei ole mitään tarjottavaa paitsi tietysti keitetyt riisit kjäh kjäh!
Kuten voi olettaa pysyt täällä vielä monta vuotta, luultavasti niin monta että lopulta aika tulee ja lysähdät siihen koneen ääreen pitkävetopalsta screenillä kjäh kjäh! Tepon elämänkertomus: Toitotin olematonta käärmelahjetta pitkävetopalstalla vuodesta toiseen kjäh kjäh!
hhahaaahahahah huhhuhuhuh
Tepi lysähtänyt ja olematon käärme hohoho hiihihih