Ajateltiin kaverin kanssa pitää erotiikkakutsut lähipiirin naisten kesken. Netistä selailin josko löytyis esittelijä, mutta kaikki tuntuvat olevan pääkaupunki seudulla tai muualla kauempana. Ja tosiaan tässä Tampereen kupeessa asutaan. Pistäkää nettisivujen linkkiä ja kertokaa vähän omia kokemuksia; oliko hauskaa? kaunko kesti? mitä maksoi? ymsyms Kiitos :)
Vastaukset 3
- kelpaako vaalea
Onko sillä väliä, tarjollahan on vaikka mitä.....
- nala-nala
ihan perus erotiikka välineiden esittelijä olis hakusessa. En sit tiiä minkälaisia niitä on tarjolla. onko paljonkin eroja?
- Millamima
Meillä oli esittelijä tilattuna www.ladyhotlips.fi oli maksuton kun tilattiin yli 200 eurolla, muuten olis maksanut 20 euroa. jos jää siis ostot alle 200 euron niin maksaa 20 e. Oli aika asiantunteva esittelijä Tampereelta. Suosittelen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hallituksen järjestämä spektaakkeli tuo vessanpyttykeissi
Että olisi kymmenien kansanedustajien kodeissa käyty ihan tuosta vaan, eikä kukaan kansanedustaja kerro niin käyneen, va3881589Sysmän "ilon päivä"
Ja taas palaa hirveä määrä verorahoja, ihan turhaan soopaan. Eikö nämä jotka kuntapolitiikassa valittavat ja tuhoaa vaan841071Timo Vornanen.
On siinäkin yksi täystampio. Eipä ihme, että persukannattajat sen eduskuntaan äänestikin.94942Uskon, että saataisiin kaikki selvitettyä
Mutta yhteys on jäissä, minä olen jäässä, enkä osaa tai uskalla enää lähestyä. Se vaan on niin. Naiselta Jos ei ole hyvä63859Riitastako pelastaja
Riitta jätti hakemuksen. Hyvä niin. On ainakin yksi mistä ottaa. Pertsa ei taida aikuistua koskaan ja Pekka hoiteli silt49768Joka ilta mietin
sua❤️Mitä teet, missä meet? Kaipaatko yhtään? Yön tullen toivotan mielessäni sulle hyvää yötä ja aamuisin huomenet. Joka43765- 60730
- 121725
Tässä ovat Elämäni biisi -vieraat lauantai 3.10. - Yksi vieras on todellinen suomalaisten suosikki
Jos menisit Elämäni biisiin, mikä olisi elämäsi biisi ja miksi? Elämäni biisi tulee suorana lähetyksenä Tampereelta. K10688- 39669
- 57636
- 50616
- 45567
Luottamus
Luotan vain siihen mitä tapahtuu IRL. Anonyymipalstan vihjailut eivät merkitse minulle mitään.95562- 33555
En voi kertoa meistä kenellekään
Minulla on ikävä sinua mies.. Oon yrittänyt taas unohtaa, mutta silti tulet mieleeni lähes päivittäin. Eihän meitä voi o33548Kadutko mies sitä miten reagoit?
..siihen sotkuun, jonka jälkeen mikään ei ole ollut kuin ennen. 🥺48535Millaisen talvitakin haluaisit?
Talveen vielä aikaa, mutta talvitakit tulleet kauppoihin. Millainen olisi unelmiesi talvitakki? Itse tykkäisin jostain85508- 49493
- 81491