Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

tässä päivän maukkaimmat!

Tänään lähdetään tienaamaan fudiksella ja yhdellä korismatsilla. Kouvot 2.20 Haka 2.10 -1 4.35 Sirius 2.20 AGF 2.25 Werder Bremen 2.70 Landskrona 2.40 Pommeina mukaan:AC Horsens,Guingamp,Malaga ja Almeria. Noista erilaisii yhdistelmii ja fyffee tuloo!!
1431
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olethan kauttaaltaan posliini? Teppo ei duunaa muita kun täysin sheivattuja kundeja et sillei hei!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uaamies kirjoitti:

Tänään lähdetään tienaamaan fudiksella ja yhdellä korismatsilla. Kouvot 2.20 Haka 2.10 -1 4.35 Sirius 2.20 AGF 2.25 Werder Bremen 2.70 Landskrona 2.40 Pommeina mukaan:AC Horsens,Guingamp,Malaga ja Almeria. Noista erilaisii yhdistelmii ja fyffee tuloo!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu