mahtaa hitman yllättyä
seuraavassa puhelinlaskussa
7141
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Hitman ei ole niin innokas Mikkos-fani, että soittelisi noin monta kertaa.
Ja niille pitää kaikki vääntää rautalangasta...
IronmikeSS, sinun vainoharhainen Hitman on Mikkonen-kuvitelmasi on yksi naurettavimpia ja säälittävimpiä mitä olla voi. Vain sinä voit olla noin tyhmä, IronmikeSS.
Mistä helvetistä päättelet mun olevan joku IronmikeSS?? Mitä kaikkea himanni on sulle puhunut kimppasaunassa?
Sinä olet säälittävä nikkifobikko ja iiro tulee varmaa jo uniisikin. Kun heräät aamulla, niin muista vaihtaa sentään kuivat allesi.
Iiro itsensäkehuja se siellä vikisee yhden kertanikkinsä turvasta. Muutenhan olisi pelko, että joutuisit taas kyykkimään.
Kumpikohan noita soittoja on tehtaillut, TV-kanava vai tuotantoyhtiö? Samalla tavallahan ratkaistaan Idolsit ja BB:t.