vit...! ALOITIN KO. AUTOKOULUSSA tammikuussa. Autokoulu kestää ja kestää. Ottavat sisään enemmän kuin voivat hoitaa!!!! Kaveri saanut ajokortin jo toisessa autokoulussa ajat sitten!!! HALVALLA SAA HYVÄÄ´ÄÄÄÄÄ! SAANKO VAIHTAA? AJOTAITO MAINOSTAA HALVALLA!!!!!
AJOTAITO autokoulu...
6
1374
Vastaukset
- Ei muuta kuin...
...Käsket todistukset kyseisestä autokoulusta suoritetuista teoria sekä ajotunneista ja haistatat pitkät VITUT kyseiselle lafkalle. Jos et halua itse haistattaa pitkiä VITTUJA kyseiselle lafkalle, voit tarvittaessa pyytää sen autokoulun henkilökuntaa hakemaan todistukset suoritetuista teoria sekä ajotunneista johon päätät vaihtaa autokoulua ja käskeä heidän haistattaa pitkät VITUT kyseiselle autokoululle! Jaksamisia veli!
- paikkakunta?
tai lääni jos et viitti sanoo??
- 2006
Kävin autokoulun Ajotaidossa (Helsingissä) 2006 ja silloin aloitin tammikuun puolivälissä, huhtikuun lopussa oli kortti taskussa. Mulla eka inssi oli jo maaliskuun lopussa, sit pidin 2 viikon tauon ja harjoittelin vielä pari viikkoa. Kortti tuli 2. kerralla.
- ei kaahari
Itse aloitin Ajotaidossa Tammikuun puolessa välissä. Kortti ollut taskussa 3 viikkoa , kaikki meni hyvin. Kivat opettajat , Suosittelen
- autokoulu
Kävin kyseisen autokoulun vuonna 1964,joten pitkään on kyseinen autokoulu toiminut. Jos olisi huono, ei sitä enää olisi.
- AIKUINEN NAINEN
Mikset sano suoraan autokoulussa, ettet ole tyytyväinen heidän opetukseensa ja haluaisit vaihtaa toiseen autokouluun, vaan haukut kyseistä koulua täällä netissä. Sekin on aikuismaista käytöstä kun pystyy esittämään asiat, eikä haukkumalla täällä nimettömänä. Kävin itse kyseistä koulua -90, opetus kesti puoli vuotta, ennen kuin sain kortin. Sain muuten ensimmäisellä yrittämällä läpi. Eikä aikana tuntunut yhtään pitkältä. Oli minullakin napit vastakkain ensimmäisen opettajan kanssa, onneksi sain vaihtaa opettajaa.Jouduin ajamaan paljon lisätunteja ennen kuin pääsin inssiin, mutta se kannatti.Nykyään ajan lähes päivittäin autolla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1006444
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303863törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283240Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3741761- 331408
- 271340
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi471003Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11976Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11900- 42879