Miten ihmeessä Christian tippui? Sehän paransi taas ihan vitusti ja veti todella hyvin.. toisin kuin Antti :/
Alle 16- vuotiailta äänestysoikeus pois sanon minä!
Alle 16- vuotiailta äänestysoikeus pois sanon minä!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Christian oli hyvä ja se olisi ansainnut päästä jatkoon, mutta se on ollut niistä kaikkein taka-alalla olluin. Tarkoitan sitä, että niin hyvä laulaja kuin se on ollutkin, Hanna ja Jani ovat olleet finaaleissa melkein varmoja jatkoon pääsijöitä ja Anttihan menee eteenpäin pelkällä ulkonäöllä. Harmillista, mutta toivon että Christian saa levytyssopimuksen tulevaisuudessa.
Surkeeta tiputtaa Christian!!!!!!!!!!!!!! Se oli ihan paras!!! Ja paremmin se nyt laulaa ku Antti ja Hanna...
selvästi epävarmin kolmikosta tänäänkin ja värittömin vaikka lauloi ainakin paremmin kuin Antti. Hanna nyt oli ihan omaa luokkaansa varsinkin Greasessa.
Ratkaisussa ei ollut kyllä nyt oikeudenmukaisuuden häivääkään. Ei paljon enää kiinnostaa katsoa viikon päästä.
Mua siis niin lujaa ketuttaa ku Christian tippui! Se oli oikeesti hyvä!!!
Jeh samoilla linjoilla ollaan. Toteutuuko mielestänne tuon mtv3:n kyselyn tulos? Onko tähän asti lauluääni ratkaissut 74.9% verran. Idols alkaa mennä farssin puolelle.
Siinä on jannut levy-yhtiössä mielissään Kun Antti T vetää voiton kotiin ja kaikki levytyssopimukset jotka on luvassa. Se nimittäin VOITTAA ihan varmasti johan se on selvää tässä vaiheessa. Teinitytöt on ahkeria äänestäjiä...Harmittaa asiansa osaavien LAULAJIEN puolesta. No joka tapauksessa ohan se selvä että esim. tämänpäiväinen putoaja Christian tulee luomaan tästä päivästä eteenpäin uraa musiikin parissa varmasti paremmalle menestyksellä kun idols-kollega Antti T. Siitä olen varma.
Mikä on mielestäsi Idolin tärkein ominaisuus?
Lauluääni 74.9 %
Esiintymistaito 11.6 %
Ulkonäkö 8.0 %
Persoonallisuus 3.8 %
Pukeutumistyyli 1.7 %
Totta on se, että Christian lauloi paremmin kuin Tuisku,johan sen kaikkien ainaki pitäs kuulla.. siksi sen olisikin pitäny tippua.
MUTTA
ei christian tod. vedä vertoja janille saati sit hannalle!