Ketä äänestät ensi perjantaina?

a)Anttia
b)Hannaa
c)Jania

tuo ei ole oman mielipiteen mukainen järjestys vaan aakkosjärjestys. äänestys umpeutuu tasan vuorokauden kuluttua jolloin lasketaan kannatusprosentit.
30983
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 30

Vanhimmat

Jania

Äänestä

b)Hanna

ja äitinikin ääänestää Hannaa omalla luurillaan.

Äänestä

ÄÄNESTÄN HANNAA!

Äänestä

olet kyllä mahtava kun tajusit tommosenkin jutun! :) Minä ja ystäväni äänestämme Hannaa! :))

Äänestä
  • anttia

    Äänestä

  • Sonja !

    Äänestä

  • TIETYSTI ÄÄNESTÄN HANNAA!!!SE ON MUN SUOSIKKI!!!

    Äänestä

  • fani kirjoitti:

    anttia

    Joo ymmärrän että äänestät anttia mutta ei ulkonäön vuoksi voi äänestää ANTTIA.Ei sillä riitä ääni minnekkään.....Jani on ainoa muusikko niistä kolmesta ja mä äänestän vaan lauluäänen takia en ULKONÄÖN!!!!!!!SE EI OLE REILUA PELIÄ ETTÄ ÄÄNESTÄÄ ULKONÄÖN VUOKSi!!

    Äänestä

hannaa

Äänestä
  • Christiania, hän oli paras ja on edelleenkin.
    Hänestä tulee todellinen suosikki.

    Hanna ei osaa laulaa ollenkaan, Jani yrittää tosissaan ja Antilla on vielä paljon työtä edessä lauluopinnoissaan.

    Äänestä

  • marleena kirjoitti:

    Christiania, hän oli paras ja on edelleenkin.
    Hänestä tulee todellinen suosikki.

    Hanna ei osaa laulaa ollenkaan, Jani yrittää tosissaan ja Antilla on vielä paljon työtä edessä lauluopinnoissaan.

    KOKO perhe ja suku, jouluna päätettiin niin ja Janista tehdään idoli.Ja ääniä ropisee, katelkaa perjantaina.

    Äänestä

Jania tietenkin.

Äänestä
  • Jania.

    Äänestä

Minähän en rahojani tuohon maikkarin rahastukseen laita. Hannaa äänestäisin, mutta loppupeleissä mulle on yks hailee kuka sen voittaa kun ei voittaja kuitenkaan ole paras.

Äänestä

Hannaa

Äänestä

Äänestetään Anttia koko perse...
perhe siis!!!!1!!

Äänestä

Hanna Pakarista.

Äänestä
  • Jania, vaikka Christian oli mun suosikki :(

    Äänestä

  • mää kirjoitti:

    Jania, vaikka Christian oli mun suosikki :(

    Jania äänestän! Antti sucks!

    Äänestä

  • mää kirjoitti:

    Jania, vaikka Christian oli mun suosikki :(

    ..ja kehotan kaikkia muitakin, jotka haluaa, että oikea voittaa!:)

    Äänestä

  • tietenkin kirjoitti:

    ..ja kehotan kaikkia muitakin, jotka haluaa, että oikea voittaa!:)

    kysymys on laulukilpailusta, ei siitä kuka huutaa ja vinkuu.
    Hannalla on paha ääni.

    Äänestä

Hannaa siis äänestän.

Äänestä

Äänestämme koko perhe ja kaikki kaverit ja sukulaiset ja tuttavat ja nnapurit c)JANIA.
Hanna on ihan out tästä pelistä,

Äänestä

Mä voisin sanoo että Antti saa ääniä vaan sen takii että on pikkutyttöjen suosikki.Sen ääni ei riitä ees koulunesinymiseen!!!Eli en ainakaan Anttia.
JANIA äänestän koska se on ainoa muusikko niistä kaikista kolmesta!Jani sai viimeksi toiseksi vähiten ääniä.Ja jani olisi hyvä laulamaan suomenkielellä.
HANNAkin on ihan ok mutta silti äänestän JANIA se on the best!!!!!

Äänestä

Minä ja minun perhe äänestetään Jania.Jani on parhain laulaja.Anttia pidättelee pikkutytöt jotka äänestävät vain ulkonäön vuoksi.SE EI OLE OIKEAA PELIÄ!!!EIHÄN SE OSAA EES LAULAA!!!!

Äänestä

siis Jania äänestämme tottakai,vaihtoehdot on vähissä, Hanna kun ei osaa laulaa, hän vain huutaa
ja Anttti on kakkonen.

Äänestä

Jania!Hanna saa kuitenkin niin paljon ääniä et sitä ei kannata äänestää..Tällä ajattelin vain että sais heivattua sen Perhanan Antin pois kisasta!

Äänestä

a)anttia ja monta, monta kertaa!!!ja tiedoksi vaan et mä en todellakaan äänestä ulkonäön takia!!! mun mielest antti osaa laulaa ja se on mun mielipide!!! makuasioista ei voi kiistellä!!! (toivottavasti se iskelmä-jani putoaa pois seuraavalla kerralla)!!!!!!!!

Äänestä

1.Jani 50%
2.Hanna 37.5%
3.Antti 12.5%

Äänestä
  • ...ei tuu pitämään paikkansa! OIKEAN gallupin mukaan Hanna saa 64 prossaa, ja hah, pojilla (vamuilla) jää prosentit alle 25!!!!!!!! Että kaikkea sitä keksitäänkin!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gallup kirjoitti:

a)Anttia
b)Hannaa
c)Jania

tuo ei ole oman mielipiteen mukainen järjestys vaan aakkosjärjestys. äänestys umpeutuu tasan vuorokauden kuluttua jolloin lasketaan kannatusprosentit.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu