Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

tehosteita runkkaamiseen

miten saisin runkkaamiseen lisää intoa sillä tavallinen jyystäminen alkaa käymään tylsäksi!!??
1011226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kannattaa ihmeessä hommata keinovagina ja/tai kyseiseen operaatioon tarkoitettua liukuvoidetta. Siitä on hyvä lähteä!

Äänestä
  • elä ainakaan tunge kyrpää imuriin =)))))))
    en oo kokeillu mutta voin kokeilla miltä tuntus..auts

    Äänestä

  • noni kirjoitti:

    elä ainakaan tunge kyrpää imuriin =)))))))
    en oo kokeillu mutta voin kokeilla miltä tuntus..auts

    ... Etes mahtus imurin putkeen :P

    Äänestä

  • just. kirjoitti:

    ... Etes mahtus imurin putkeen :P

    mulla ei mahdu putkeen olen kokeillut kaikkea mahdollista käyttäkää mielikuvitusta ?

    Äänestä

siihen saat hakemalla kaverin joka tekee sitä innokkaast ja mielellään, itse saat nauttia "antimista"samalla ja haaveilla kunnon tussusta.

Äänestä
  • Etsis jotain erikoispornoo?Älä tavallista normaalipornoo. Mä löysin ainakin ihan uusia kiksejä bondagejutuista. Ja piiskaamisjututkin kummasti kiihottaa. Siis katsella vaan,tuskin itse tekisin sitä..Seksissä on niin paljon erijuttuja jotka voi kiihottaa vaikka luulis että tervemieli ei kiihotu jostain naisen ruoskimisesta niin kuitenkin voi stondata sellaisen katsominen..Eikä musta oo yhtään sairasta vaikka vois luullakkin.

    Äänestä

hae kunnon kasa poke leffoja siis jotain erikoisempia kuin tavallinen jyystö... lainasin kerran tossa aimokasan lesbo-leffoja, lesbo bsm leffoja yms. oli sen verran hardia tavaraa et pikkuveli oli muutaman päivän hiljaa ja kipee...

Äänestä
  • Kaverin kanssa runkkaaminenkin on vaihtelua. Ei siis toisen vehjettä vaan omaa. Pornofilmi pyörimään ja vehkeet esiin ja runkkaamaan kaverin kanssa

    Äänestä

  • Yks vaan kirjoitti:

    Kaverin kanssa runkkaaminenkin on vaihtelua. Ei siis toisen vehjettä vaan omaa. Pornofilmi pyörimään ja vehkeet esiin ja runkkaamaan kaverin kanssa

    Toi kuulostas sinällään ihan kivalta siis kaverin kaa vemputtaminen mut miten ihmeessä kehtaa ottaa puheeksi tollasta asiaa.. Tiedän toki että kaverinikin vetelee mut sekin varmaan tekee sitä ihan yksin.. Olen kyllä hetero mut kyllähän tollanen tois vähän vaihtelua pilluttomaan elämääni..

    Äänestä

  • Kiinnostunut kirjoitti:

    Toi kuulostas sinällään ihan kivalta siis kaverin kaa vemputtaminen mut miten ihmeessä kehtaa ottaa puheeksi tollasta asiaa.. Tiedän toki että kaverinikin vetelee mut sekin varmaan tekee sitä ihan yksin.. Olen kyllä hetero mut kyllähän tollanen tois vähän vaihtelua pilluttomaan elämääni..

    Kerran kerroin kaverille saaneeni uuden pornofilmin ja pistin filmin pyörimään. Hetken päästä vilkaisin kaverini etumusta ja sanoin vaan, että ei kai haittaa jos vedän käteen kun panettaa niin paljon. Kaveri ei vastustellut... Ja hetken kuluttua myös kaverini jo runkkasi viereisellä sohvalla. Kokeilua, kokeilua, rohkeasti. =)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


parannusta vailla kirjoitti:

miten saisin runkkaamiseen lisää intoa sillä tavallinen jyystäminen alkaa käymään tylsäksi!!??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu