verenhimoinen totuus Janista

totuus on se että jani on vain mammoitten suosikki!ei kukaan osta sen levyy jos se voittaa!!!pliis älkää äänestäkö janii!
3523
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

asuu myös yli 13vuotiaita jos ette ole huomannut.
eikö esim. anssi kelaa kuuntele nuoretkin vaikka se ei näytä pikku tytöltä millä on lampaan ääni.

Äänestä
  • suomessa myös ostetaan ne levyt vaikka kuinka paskoja olisi kunhan naama on suosikin ja iltsikan kannessa.

    Äänestä

  • Heh heh heeeee!!!! Tohon jos joku vielä paremmin sanoo tarjoan kahvit konjakilla!!!! Jep, jauhot suuhun pikkutytöille!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mä vaan... kirjoitti:

totuus on se että jani on vain mammoitten suosikki!ei kukaan osta sen levyy jos se voittaa!!!pliis älkää äänestäkö janii!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu