Hannalle

toivottavasti Hanna älyy valkkaa paremmin biisinsä ens perjantaiks,heavy ja rock on sille sopivat mut näissä kisoissa pitää olla kevyemmällä viihdelinjalla,muuten käy köpelösti.
2407
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eiköhän se ole sen verran fiksu, että tietää miten toimia. luultavasti ottaa sellaisen minkä jo osaa varmasti. Saman on tehnyt Jani koko kisoissa, eli ottanut itselleen helppoja biisejä. Pisteet kuitenkin Hannalle ja Antillekin siitä että yrittivät jotain muutakin kuin niitä helppoja suomihittejä, mitä Jani on vetänyt koko idols skaban.

Äänestä

Jos Hanna alkaa raiskaamaan hiirenvinkuna äänellään heviä, niin paha hänet periköön!!! Hevi kuuluu todella osaaville laulajille eikä kersoille, saatana joku taso se tässä honmmassakin pitää olla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


parempi biisi kirjoitti:

toivottavasti Hanna älyy valkkaa paremmin biisinsä ens perjantaiks,heavy ja rock on sille sopivat mut näissä kisoissa pitää olla kevyemmällä viihdelinjalla,muuten käy köpelösti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu