Ridge ja Bridget

Siis että Ridge ja Bridget menee naimisiin???
Nehän on sisarpuolia.Ei kai nyt sentään sukurutsaa voi kaunareissakaan harrastaa?
41165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ku niillä on eri vanhemmat!

Äänestä

Niillähän on molemmilla eri vanhemmat. Ridgellä Massimo ja Stephanie, Bridgetillä Eric ja Brooke.

Äänestä

Ei Ridge ja Bridget mene keskenään naimisiin. Niillä on vähän aikaa vipinää keskenään kunnes Ridge tulee järkiinsä ja menee Broken kanssa naimisiin (muuten jo kolmannen kerran!).

Katsokaa juonikäänteitä www.cbs.com/daytime/bb/

Äänestä
  • Jopas jotakin!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suvi kirjoitti:

Siis että Ridge ja Bridget menee naimisiin???
Nehän on sisarpuolia.Ei kai nyt sentään sukurutsaa voi kaunareissakaan harrastaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu