outoo...

tää on kyl aika outoon kun Hanna ei kuulema halu pop-idoliksi eikä Janikaan.. miks ne on sit osallistunu koko kisaan kun ei halu pop-idoliks? ei siin oo mitään järkee...jos osallistuu kisaan ja pääsee finaaliin niin eikö se pitäis suorittaa kunnialla loppuun!
2253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niin on, miksi siellä ei oo semmoisai jotka oikeesti haluu, niinkuin esim rosnifwat

Äänestä
  • Tai sitten toi on joku taktillinen veto. Että jos häviää niin voi sanoa että enhän mä halunnutkaan voittaa, osallistuminen oli tärkeää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiger-girl kirjoitti:

tää on kyl aika outoon kun Hanna ei kuulema halu pop-idoliksi eikä Janikaan.. miks ne on sit osallistunu koko kisaan kun ei halu pop-idoliks? ei siin oo mitään järkee...jos osallistuu kisaan ja pääsee finaaliin niin eikö se pitäis suorittaa kunnialla loppuun!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu