Hei! Niin kandee muuten kysyä neidolta tosta suuseksistä aikas pikaseen,ni ei tule ikäviä ylläreitä.Jos pitää suuseksistä,niin ei kandee seurustella naisen kanssa joka ei siitä pidä,paree vaihtaa parempaan. Itse olen just vaihtamas kun ei jaksa kuunnella sitä mussutusta enää,en mä pidä tai en haluaisi..
kysy aina ottaako vai ei.
the rock
61589
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ei nyt sellasten ongelmatapauksen kanssa pidä lähteä edes treffeille.
Ellei sit vaikuta muuten niin täydelliseltä että voisi jaksata opettaa pois sen estoja.
Sähän olet ihan tampio jos tuolla perusteella rankkaat naisesi! Ei ole tainnut tulla mieleen, että suuseksistä pitämätön nainen saattaa olla todellinen peto muilla osa-alueilla! Ihan mahdollista esim. että nainen suuseksin sijaan kaipaa kuumeisesti pyllypanoja, jopa niin kuumeisesti että saattaa laueta kanssasi samaan aikaan kun siellä purkaudut!
Aika hataraa olettaa että jokainen nainen olisi oletusarvoisesti spermaa juova seksinukke joka tottelee kaikkia komentojasi kuin kaukosäätimella ohjaten!
Tämän muuten kirjoitti mies, joka pitää aina huolen siitä että nainen on tyydytetty ennen omaa hekumaa.
Naisen ehdoilla
"Ei ole tainnut tulla mieleen, että suuseksistä pitämätön nainen saattaa olla todellinen peto muilla osa-alueilla"
Vai niin, itse en ainakaan ole sellaiseen törmännyt. Lähinnä on niin että jos on estoinen jonkun asian suhteen on kyllä ihan yleisestikin.
"Tämän muuten kirjoitti mies, joka pitää aina huolen siitä että nainen on tyydytetty ennen omaa hekumaa"
voivoi... kyllä sinäkin ehkä joskus saat ihan oikeeta, molemminpuolista seksiä. Tosin tolla asenteella voi kyllä olla että jäät ilman.
Olet ilmiselvästi homo kun koko maailmasi pyörii suihinoton ympärillä ja jopa karsit naiset sen mukaan kuka lutkuttaa munaasi!
Et vain halua myöntää asiaa itsellesi, on helpompi vain tuomita naiset estottomiksi ja huonoiksi.
Ei se tee kenestäkään estottomampaa, jollei suuseksistä pidä! Se ei ole mikään estottomuuden mittari.
Tiedän naisia, jotka tekevät sängyssä kaiken ja ottavat suihin, mutteivät itse osaa nauttia ollenkaan, koko homma on pelkkää näytelmää!
Mutta tätähän te miehet ette tiedä, koska näistä puhutaan naisten kesken!
Tietäisitpä vaan mitä kaikkee naiset et kehtaa puhua keskenään...
Niin... ehkä muuten ne estottomat naiset jotka osavat ajatella asioita ja nauttia suihinotoista ovat kanssa HOMOja...
Mahtaa kyllä sulla olla yksinkertainen ajatusmaailma.
nyt ei ymmärrä.. ootko ulkomaalainen?
Vai muuten vaan huono suomi?