tulee..

..TOSI tiukka kisa! ei voi muuta sanoo.. Oisko kellään mitään vinkkejä perhosten poistamiseen vatsasta Hannan takia..? Hanna on upee!
4213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei Janissakaan mitään vikaa ole, komee nuori mies ja äänikin on tosi hyvä, vau.
Tosi jännä kamppailu, molemmat on tosi hyvii...

Äänestä

äänestää Hannaa niin kauan että aika menee umpeen niin et varmaan ajtettele sitä kumpi voittaa

Äänestä
  • kiitti kauheesti vinkistä, se auttais varmaan mua, mutta ei mun rahaongelmia=) Joten kumminki päädyn hyppimään sängyssä..

    Äänestä

Hei,jännitän oman suosikkini (janin) puolesta aivan hulluna vaik Hannaki on tosi hyvä!! Siis jännitetään loppuun saakka ja äänestys ratkaisee ja olemme tyytyväisii!! Eikö?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HANNA rulez! kirjoitti:

..TOSI tiukka kisa! ei voi muuta sanoo.. Oisko kellään mitään vinkkejä perhosten poistamiseen vatsasta Hannan takia..? Hanna on upee!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu