Johanna

Miksi mä en ole kuullut susta mitään koko päivänä?
2606
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ketä Johannaa tarkoitat

Äänestä

Eihän se sun oikee Johanna ole ilmiselvästi tajunnut että yrität saada siihen yhteyttä. Eikai ole kovin romanttistakaan viestitellä täällä. Tai mikä mä nyt olen sanomaan.. Mutta jos sulla kerran on sen numero niin etkö laittaisi viestiä? Musta tuntuu että me kaikki toivoisimme sitä. Sinäkin. Ehkä sekin..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Juha kirjoitti:

Miksi mä en ole kuullut susta mitään koko päivänä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu