Idols 2 alkaa!

Seuraava idols alkaa keväällä.

Rekkamies Idols, eli ohjelmassa haetaa rekkamiestä!
51267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Et varmaankaan ole tosissas?

Äänestä

heh, joo ja seuraava varmaan höpönassu idols, jossa etsitään kaiken kansan höpönassuu =)

Äänestä

KIVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ihanks tosi juuuuuuuuuuu

Äänestä

aijaa=)alkaiski!mistäs sä kuulit et se alkais taas pyörii teevees?!..Yhtä hyvii laulajan alkui kaivataan lisää!

Äänestä
  • ...mun faija vois mennä siihen ku se on rekka kuski!! =)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


R-TV kirjoitti:

Seuraava idols alkaa keväällä.

Rekkamies Idols, eli ohjelmassa haetaa rekkamiestä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu