anteeksi että...

tympääntynyt

.. pyysin kohtuuttomia kun pyysin hiukan myötäelämistä ja apua jotta saisin tehtäväni päätökseen jota olin odottanut niin kauan, anteeksi että en heti jo alussa tajunnut kuinka puheesi ovat pelkkää paskaa ja kuinka itsekäs olet!

4

1217

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jokunen

      kenelle viesti on ??

    • female

      älä kehtaa, luuletko että mulla oli asiat hyvin, etten tarvinnut sulta myötäelämistä? Miks mun piti antaa sitä vaan sulle?

    • vesimies

      Kuule sinä jonka nimessä on kaksi vokaalia ,rakastin sinua puolitoista vuotta ja rakastan edelleen koska ei rakkaus mihinkään katoa,mutta tämän haluan sinulle sanoa,silloin kuin vähiten odotin sinä soitit minulle ja uskon että myös rakastat minua mutta mutta... mikä mättää ei ole selvinnyt minulle ???
      Kyllähän minulle on tarjokkaita tässä ollut mutta kun ei kiinnosta,paitsi yksi joka opetti minulle ettei kannata lyödä päätään seinään että sellaisiakin miehiä vielä on joka uskaltaa sanoa suoraan naiselle missä mennään,sitä olisin sinulta odottanut,tunnen itseni tosi typeräksi niine kaikkine viesteineni joihin en saanut koskaan vastausta,mutta mitään en KADU!!!Että pitäisköhän jo tarttua luuriin ja selvittää asia pois päiväjärjestyksestä tulisi minulle ja ehkä myös sinulle parempi olo jooko
      kysyy se vesimies jonka nimessä on kolme vokaalia

      HALIT

    • tympääntynyt

      minä olen NAINEN ja se jolle sen kirjoitin tuskin koskaan sitä lukee...... sama paska edelleen...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      125
      1238
    2. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      89
      904
    3. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      90
      845
    4. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      20
      769
    5. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      93
      717
    6. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      282
      702
    7. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      109
      636
    8. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      32
      603
    9. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      49
      543
    10. Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.

      Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet
      Suomussalmi
      116
      519
    Aihe