Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

onko miehillä kokemusta

oman perseen räpläilystä? voiko saada orgasmin? en oo kokeillu mutta olen utelias.
54584
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

onhan siitä kokemusta sauvalla ja ilman.. voin vaan sanoa et se on erittäin kivaa ja nautinnollista

Äänestä

Kokeile niin ei tartte viestejä lähetellä.

Äänestä

Tyttöystäväni aina toisinaan suihin ottaessaan tai hanskattaessaan on yllätyksekseni rasvannut sormensa ja lykkää sen rauhallisesti anukseeni. Orgasmi samalla kun tyttöystäväni lykkää sormea peppuuni on kyllä melkoisen hieno tunne. Kannattaa sitä kokeilla!
Itse en kyllä mitään suurempaa ikinä peppuuni tule haluamaan enkä yrittämään. Niin ja en kyllä orgasmia pelkästä pepun räpläämisellä saa mutta kyllä se orgasmia tehostaa.

Äänestä

Peppuleikki rakastelun yhteydessä on aivan taivaallista tai siis loppuhuipennukseksi nimittäin mun kokemus oli tosi järisyttävän hieno, että suosittelen kaikille jos ei oo vielä kokemusia. Jos nainen asiaan suostuu nii ei muutaku kokeilee. Se vaan vaatii naiselta hyvää tuntumaa sun fiiliksiin ja hellää otetta meinaan ei sekään aina maistu.

Äänestä

Moi! Ei kai ihan vaan näpelöimisestä saa orgasmia, vaan vaikea sanoa. Ihmisiä on moneen lähtöön. Miehellä on noinsanottu G-piste peräsuolen seinämässä, siis eturauhanen, jota kiusaamalla voi saada orgasmin tai tehostaa sitä.
Ohessa on linkki kuvaan. "Prostat" on eturauhanen.
http://saglik.tr.net/images/prostat_bilgi.jpg

Suomalainen mies on usein niin homofobinen, että kaikki omaan peppureikään liittyvä tekee hänestä muka homon jos sitä uskaltaa ajatellakaan. Kumma että on kiinnostunut naisten ryppyreijästä.

Eihän se tee miehestä homoa jos tykkää persepanosta, ei vaikka häntä itseäänkin pantais vaikka dildolla tai vaikka oikeallakin.

Homoseksuaali on nimensä mukaisesti samaan sukupuoleen vetoa tunteva, eikä välttämättä ole ollenkaan kiinnostunut toisesta sukupuolesta.

Ciao

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


pp22 kirjoitti:

oman perseen räpläilystä? voiko saada orgasmin? en oo kokeillu mutta olen utelias.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu