antti tuisku o söpö ;)

*sexgirl88* ;)

nii sitä vaa! et te ketkä haukutte antti tuiskuu,ni oottex vähä jälkeejääneit??antti tuisku on kuule joka tytön märkäpäiväuni et repikää siitä!!vai onks suomalaiset ukot nii rumii et ne haukkuu antti tuiskuu ku ne o KATEELLISII???repikää siit!

ANTTI TUISKU ON SEXY JA PARAS 3EVER!!!!!!!!!!!1111

16

1204

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tantti uisku

      Juu juu Antti Tuisku Three ever!!! mitä ikänä se sitten tarkottaakin...



      ei kait siin mitään onhan se söpö.. Suomen poppareista söpöin...juu-u
      ...mut ei se kyl mikään päiväuni mulle oo vaikka tyttönen olenkin.. et neiti sexgirl88 [whatever] älä viitsi yleistää jooko.

      • ääh

        Onneks se ei voittanut, kun siellä ei ollut mikään paras lauluääni, olis siitä varmaan ihan hyvä pop idoli tullut..tykkää paljon julkisuudesta jne. Kun Antin kuvaa katsoo( kuulee sen lauluäänen) niin tulee mieleen sana homo...se on vähän homohtava..hih


    • Janica

      kateus käy!Onha se iha ymmärrettävää, ku Antti on ku mikäki malli!

    • minde

      Antti on sexy!!!!!! se on niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin sulonen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

    • Mikke

      Antti on myös mun kuuman märkä päiväuni.
      Antti on super sexy.
      Kyllä pojatkin tykkää Antista !!!

      • anti antti

        kiitos


      • ei ole totta

        vittu ... nyt alko homot ylistään anaa ...


      • Mr.Niceguy
        ei ole totta kirjoitti:

        vittu ... nyt alko homot ylistään anaa ...

        Ja mitähän vikaa siinä on??

        En sillä että välitän kyseisetä artistista, kuka lie tai että olen homo. Koska en ole.

        Kysyn vain, että miksi kaikki ei saisi tykätä yhtälailla???


      • Jaana
        ei ole totta kirjoitti:

        vittu ... nyt alko homot ylistään anaa ...

        kun et oo ite yhtä hyvännäkönen.


      • no way gay
        Jaana kirjoitti:

        kun et oo ite yhtä hyvännäkönen.

        olen ihan helvetin kateellinen kun en ole homo BUAHHAHHAHHAHAHHAHHAHHAAAAAAAAAAA...............


      • hetero

        gay alert!!!gay alert!!!gay alert!!!gay alert!!!gay alert!!!gay alert!!!gay alert!!!gay alert!!!


    • hihhuli

      Antti EI TODELLAKAAN ole joka tytön märkäpäiväuni, et revi siitä ihan ite. Ja Antti Tuiskun "haukkujat" ei todellakaan oo jälkeen jääneitä, niin kun ehkä sä oot. Suomalaisten äijien ei tartte olla todellakaan rumia, eikä kateellisia haukkuakseen tommosta ruipeloo, joka kiekuu kuin nainen. Ennemmin näkisin päiväunia jostai Mattiesko Hytösestä kun ylirumasta Antti Tuiskusta. Että REVI SIITÄ, teini!!! Ja se on 4 ever eikä mikään hiton 3ever. Opettele kirjottamaan, ennen kun tuut tänne ruikuttaan.

      • heebo

        Antti on paljon paremman näkönen kun Mattiesko Hytönen,, niin että jos sä pidät Hytösestä enemmän niin en voi muuta kun valittaa...aviopuolisoks valitset sit varmaan jonkun monsterin..


      • tietävä
        heebo kirjoitti:

        Antti on paljon paremman näkönen kun Mattiesko Hytönen,, niin että jos sä pidät Hytösestä enemmän niin en voi muuta kun valittaa...aviopuolisoks valitset sit varmaan jonkun monsterin..

        Turhaa sä hyökkäät hihhulin kimppuun jostain tommosesta asiasta, jos hänen mielestä ruma Hytönen on paremman näkönen kun Antti. Ja satun tietämään että Hihhulin avopuoliso on kaikkea muuta kun joku monsterin näkönen. Muistuttaa pitkälti Ricky Martinia. Että turha vetää toisen puolisoa mukaan joka on tässä tapauksessa viaton sivullinen. Jätä sä kuule toisten puolisot rauhaan haukuiltas. Ite taidat näyttää joltain Notre Damen kellonsoittajalta.


    • Antti <3

      Antti on Söpö,Komee ,Ihana ja Seksikäs .Vittu oikeesti te Anti haukkujat painukaa jonnekki.Ja Vaiks oon 14.v ni en silti hauku esim Anttii et se on iha paska se on just paras

    • wefwef

      Siis OLI (2004)

      Nykyjään hän on ikivanha äijä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      20
      3365
    2. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      12
      2785
    3. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      28
      2414
    4. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      42
      1817
    5. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      49
      1555
    6. KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!

      Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola
      Suomalaiset julkkikset
      10
      1418
    7. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      41
      1381
    8. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      8
      1335
    9. Oletko uhriutuja?

      vaikka itse olet rääkännyt toista ja aiheuttanut ties mitä toiselle.
      Tunteet
      52
      1253
    10. Missikohu edustaa nykyajan monimuotoisuutta

      Puolesta vai vastaan, saako esittää pilkkaavasti jonkun toisen ihmisen syntyperäisiä ominaisuuksia? Kadulla vastaan tule
      Sinkut
      262
      1115
    Aihe