antti tuisku o söpö ;)

*sexgirl88* ;)

nii sitä vaa! et te ketkä haukutte antti tuiskuu,ni oottex vähä jälkeejääneit??antti tuisku on kuule joka tytön märkäpäiväuni et repikää siitä!!vai onks suomalaiset ukot nii rumii et ne haukkuu antti tuiskuu ku ne o KATEELLISII???repikää siit!

ANTTI TUISKU ON SEXY JA PARAS 3EVER!!!!!!!!!!!1111

16

1201

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tantti uisku

      Juu juu Antti Tuisku Three ever!!! mitä ikänä se sitten tarkottaakin...



      ei kait siin mitään onhan se söpö.. Suomen poppareista söpöin...juu-u
      ...mut ei se kyl mikään päiväuni mulle oo vaikka tyttönen olenkin.. et neiti sexgirl88 [whatever] älä viitsi yleistää jooko.

      • ääh

        Onneks se ei voittanut, kun siellä ei ollut mikään paras lauluääni, olis siitä varmaan ihan hyvä pop idoli tullut..tykkää paljon julkisuudesta jne. Kun Antin kuvaa katsoo( kuulee sen lauluäänen) niin tulee mieleen sana homo...se on vähän homohtava..hih


    • Janica

      kateus käy!Onha se iha ymmärrettävää, ku Antti on ku mikäki malli!

    • minde

      Antti on sexy!!!!!! se on niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin sulonen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

    • Mikke

      Antti on myös mun kuuman märkä päiväuni.
      Antti on super sexy.
      Kyllä pojatkin tykkää Antista !!!

      • anti antti

        kiitos


      • ei ole totta

        vittu ... nyt alko homot ylistään anaa ...


      • Mr.Niceguy
        ei ole totta kirjoitti:

        vittu ... nyt alko homot ylistään anaa ...

        Ja mitähän vikaa siinä on??

        En sillä että välitän kyseisetä artistista, kuka lie tai että olen homo. Koska en ole.

        Kysyn vain, että miksi kaikki ei saisi tykätä yhtälailla???


      • Jaana
        ei ole totta kirjoitti:

        vittu ... nyt alko homot ylistään anaa ...

        kun et oo ite yhtä hyvännäkönen.


      • no way gay
        Jaana kirjoitti:

        kun et oo ite yhtä hyvännäkönen.

        olen ihan helvetin kateellinen kun en ole homo BUAHHAHHAHHAHAHHAHHAHHAAAAAAAAAAA...............


      • hetero

        gay alert!!!gay alert!!!gay alert!!!gay alert!!!gay alert!!!gay alert!!!gay alert!!!gay alert!!!


    • hihhuli

      Antti EI TODELLAKAAN ole joka tytön märkäpäiväuni, et revi siitä ihan ite. Ja Antti Tuiskun "haukkujat" ei todellakaan oo jälkeen jääneitä, niin kun ehkä sä oot. Suomalaisten äijien ei tartte olla todellakaan rumia, eikä kateellisia haukkuakseen tommosta ruipeloo, joka kiekuu kuin nainen. Ennemmin näkisin päiväunia jostai Mattiesko Hytösestä kun ylirumasta Antti Tuiskusta. Että REVI SIITÄ, teini!!! Ja se on 4 ever eikä mikään hiton 3ever. Opettele kirjottamaan, ennen kun tuut tänne ruikuttaan.

      • heebo

        Antti on paljon paremman näkönen kun Mattiesko Hytönen,, niin että jos sä pidät Hytösestä enemmän niin en voi muuta kun valittaa...aviopuolisoks valitset sit varmaan jonkun monsterin..


      • tietävä
        heebo kirjoitti:

        Antti on paljon paremman näkönen kun Mattiesko Hytönen,, niin että jos sä pidät Hytösestä enemmän niin en voi muuta kun valittaa...aviopuolisoks valitset sit varmaan jonkun monsterin..

        Turhaa sä hyökkäät hihhulin kimppuun jostain tommosesta asiasta, jos hänen mielestä ruma Hytönen on paremman näkönen kun Antti. Ja satun tietämään että Hihhulin avopuoliso on kaikkea muuta kun joku monsterin näkönen. Muistuttaa pitkälti Ricky Martinia. Että turha vetää toisen puolisoa mukaan joka on tässä tapauksessa viaton sivullinen. Jätä sä kuule toisten puolisot rauhaan haukuiltas. Ite taidat näyttää joltain Notre Damen kellonsoittajalta.


    • Antti <3

      Antti on Söpö,Komee ,Ihana ja Seksikäs .Vittu oikeesti te Anti haukkujat painukaa jonnekki.Ja Vaiks oon 14.v ni en silti hauku esim Anttii et se on iha paska se on just paras

    • wefwef

      Siis OLI (2004)

      Nykyjään hän on ikivanha äijä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      210
      11961
    2. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      29
      8228
    3. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      59
      6363
    4. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      178
      5299
    5. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      58
      5000
    6. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      51
      4533
    7. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      119
      4451
    8. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      119
      3956
    9. Juuri muiston ne

      Rakastuneet katseesi. Huh
      Ikävä
      83
      3462
    10. Miten paljon

      Olet halunnut mun kanssa?
      Ikävä
      56
      2010
    Aihe