kokemuksia/ tietoa?? s4 avant quattro 4,2 -93-->

Elikkä oisko kokemuksia tommosesta kärrystä/ maahantuonnista/ veroista? Tyyppivikoja? Hyviä ja huonojapuolia ko autosta? Vm:1993-->
2690
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minun käsittääkseni tollasta ei ole olemassakaan...Voin tietty olla väärässäkin. Mut nää alkuperäset S4:set on Audi 100 S4:sia joissa on 2,2 litran rivi-5 turbo.
Uudemmat eli b5-koriset on 2,7 V6 biturboja ja uusimmat on näitä 4,2 V8:ja

Äänestä
  • Kyllä todellakin on 4,2-litraisena, jossa on 280 hepoista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eetu kirjoitti:

Elikkä oisko kokemuksia tommosesta kärrystä/ maahantuonnista/ veroista? Tyyppivikoja? Hyviä ja huonojapuolia ko autosta? Vm:1993-->

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu