Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kalun suihinotto

Liian moni nainen kuvittelee, että kalua voi lutkuttaa miten satuu ja että klittaa pitää _hoitaa_ taidolla. Missä on tasa-arvo taas?
11933
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ajattele näin. kai sitä rakkalleen tahtoo tehdä niin hyvää kuin mahdollista. ja vaikka nainen aluksi tuntuisi taitamattomalta niin pidemmässä suhteessa mies voi varmaan antaa "koulutusta" ja kertoa mistä tykkää. ei kukaan ole seppä syntyessään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


isokaluinen kirjoitti:

Liian moni nainen kuvittelee, että kalua voi lutkuttaa miten satuu ja että klittaa pitää _hoitaa_ taidolla. Missä on tasa-arvo taas?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu