TONYN SUOSIO KASVAA VAAN!

Tonyn suosio sen kun vaan kasvaa koko ajan.
Sopivasti pressanvaaleja kohti mentäessä.
3137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onhan tämä Suomen kansa sen verran tyhmää. Halme kiertää Itä-Helsingin kaljakuppiloissa toistamassa litaniaansa, jolla hän lupaa yhdeksän hyvää ja kymmenen kaunista veteraaneille ja vanhuksille. Sieltä ne kannattajat löytyvät. Täysijärkiset ihmiset eivät koskaan äänestäisi tuollaista huumehörhöä mihinkään.

Äänestä

Et voi olla tosissasi. Halme presidentiksi!!! Mitä jos sen pitäisi mennä valtiovierailulle USA:han ja se on karkoitettu rikosten takia sieltä? Tuollaisen esityksen tehneen pitäisi tarkastuttaa päänsä.

Äänestä

Niinhän Tony sanoi, joten niin te aivottomat älykääpiöt täällä nyt julistatte. Tony sanoi niin. Asia on niin. Tony ei puhu paskaa koskaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KOKO AJAN kirjoitti:

Tonyn suosio sen kun vaan kasvaa koko ajan.
Sopivasti pressanvaaleja kohti mentäessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu