Niillä varmaa haisee jalat ihan kamalalle. Ku kenkiä ei varmasti oteta jaloista vaikka mikä on.
Kengät jalassa!
8
420
Vastaukset
- Malkavaara
Haluaisitko haistella? Ja kenen?
- TriKalle
Eliaksen!
- Hgffddhk
Kas kun ei oo pilkkihaalarit päällä jokasella sisällä saatika saunassa
- Kari-Runk
Olihan Ismo joskus työhaalarit päällä saunassa. Vahtasi Ullan vanhaa kurttuista toosaa kiimaisena ison nenänsä kanssa.
- antakaaollajo
Taasko pitää olla vertaamassa tosielämään? Älkää katsoko, jos tuollaiset häiritsee!!!!!!
- dgdfgfdfdsgf
Tällaiset keskustelupalstat on vähän vanhemmille tarkoitettu kuin sinä olet. Mene johonkin koululehden palstalle tai vaikka demiin jos olet jo yläkoulussa.
- täälläköaikuisia
dgdfgfdfdsgf kirjoitti:
Tällaiset keskustelupalstat on vähän vanhemmille tarkoitettu kuin sinä olet. Mene johonkin koululehden palstalle tai vaikka demiin jos olet jo yläkoulussa.
Miten "aikuiset" ihmiset muka jaksaa olla jatkuvasti takertumassa pikkuasiaoihin, jotka ovat linjaa "voivoi kun ei toi voi mennä oikeassa elämässä noin"!! Onko nykyään "aikuisetkin" niin pilalla, etteivät ymmärrä faktan ja fiktion eroa?
- on_tämäkin
Kuka näitä vanhoja ketjuja kaivaa esiin? Tähänkään ei ollut edes vastattu aiemmin! :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1353756Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3352915Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt81815Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa51568Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41059Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar37843- 60815
- 44734
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat22678- 54655