Kaikki itseään tyydyttävät naiset, kertokaa mulle, mikä on mielestänne paras keino masturboida jos ei ole eikä hanki dildoa? Mitäajattelette masturboidessanne, tai mistä kiihotutte eniten?
masturbointikeinot?
10
20507
Vastaukset
- HotWoman
Paras apu on oma etusormeni. Toiseksi paras on ollut sähköhammasharja, etenkin jos haluan orgasmin nopeasti.
Dildon hankkiminen on mielessä. Kiihotuksen kasvaessa kaipaan sisääni isoa ja kovaa. - ~Catharine~
vedän iltasin klittaa selkää varten tarkotetulla hieromalaitteella, tuntuu uskomattoman ihanalta..
- Saskia
Musta suihku on paras, siis ilman sitä "luuria" suoraan vaan vettä klittaan...ihanaa...sormet on kans ihan hyvä juttu...joskus pistän kurkun tai kesäkurpitsan päälle kumin, työnnän sisään ja sit "suihkuun" vähän tekee hyvää..... :-)
- Penisboy
kayta sahko vatkainta
- Anonyymi
Kivoja ja kiihottavia juttuja 👍 onko kukaan testannut lihashuoltovasaraa,,,saako nopeesti orkun🤔
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks2034435Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t663169Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per881747Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va131337Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181326Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20231137Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi101111- 501098
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt2481079- 50989