Haluaisin viettää aikaa yhdessä muiden eroottisesta alastomuudesta kiinnostuneiden kanssa. Vaikka kyse ei ole orgioista, usean ihmisen alastomuus ja bailaaminen pilke silmäkulmassa jotenkin säväyttää. Tietääkö joku mistä löytäisin tällaisen "kerhon"?
Eroottinen Alastomuus
Mikko
74092
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 30 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Jeps, mä olen ehdottomasti mukana, jos tällainen löytyy jostain.
ehdottomasti
tullaan velipojan kanssa
Heh, siinä varmaan tanner tömisee, kun härkäporukalla eroottisesta alastomuudesta nautitte pilke silmäkulmassa bailaten.
Hei Mikko,
kokoa porukka ja järjestä omia tapaamisia sopivassa paikassa, ei se sen monimutkaisempaa ole. Erotiikka on sen verran hienovarainen juttu, ettei se toimi missä vaan porukassa, eikä pelkkä alastomuus riitä yhdistäväksi tekijäksi, jos seura ei muuten kiinnosta.
Lisäksi on turha kysellä neuvoja naturisteilta, he vain kauhistuvat, sillä eihän naturismissa ole erotiikkaa yhtään, ei sitten minkään vertaa. Sen asian jokainen naturistimummo ja -ukko osaa ensimmäisenä kertoa, se erotikka kun on syntiäkin.
Ihan kiva ja hyvä ehdotus. Mutta silloin pitäisi olla sellainen sääntö, että paikalle pääsee vain parit. Muuten tilanne olisi sellainen, että paikalla olisi 9 miestä yhtä naista kohti. Ei olisi kovin eroottista ! Mutta jos joku järjestää tällaisen eroottisen tapaamisen alastomuuden merkeissä pareille, niin olemme kiinnostuneita
Jeps.Kuullostaa hyvältä.Se on totta,että naisia ei varmaan saa tulemaan saunaan,mutta yritetään.Hyvä ajatus!!!!