Sikainfluenssa Huijausta !

AkenttiS

Rivienvälistä luettuna alkaa vaikuttamaan siltä että sikainfluenssaa on liioilteltu , motiivina ehkä taantuma ,raha. Meksiko saa nyt satoja miljoonia sikainfluenssan torjuntaan ?

8

1047

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • menettää

      Ihan helvetisti rahaa sikainfluenssan takia.

    • vedätys

      Osa isompaa suunnitelmaa, laboratoriossa kehitetty tauti jolla halutaan lietsoa pelkoa ihmiskunnan keskuudessa..

      • iski jälleen..

        Näitähän löytyy joka lähtöön.


    • Meksiko ei

      kuulu EU:n tukiaispiiriin, niin pitää jollain mulla konstilla saaha budjetti tasapainoon.

    • suuri huijaus

      Ei tollasia flunssia kehity yhtäkkiä luonnossa, kyllä geenimanipulaatio on hyvin hallinnassa jollain taholla. Selvää on että tällä pelotellaan ihmiskuntaa, niin raakaa kuin se onkin. :-/ Täyttää huuhaata koko nimikin, ei liity mitenkään sikoihin koko tauti.

    • jormiakuusela

      Sikainfluenssan takia on Mumbaissa, Intiassa suljettu kaikki kaupungin koulut (ala- ja yläasteet ja lukiot) leffateatterit jne. Amerikassa puhutaan uutisissa mahdollisesta massa karanteenista armeijan ja FEMAn toimesta ja armeijan "avustuksesta" rokotteen antamisessa (ei vain yksi rokote vaan 2-3, koska on muka niin vähän tj. ei mitään järkeä). Amerikkalainen Baxter niminen lääkefirma on patentoinut sikainfluenssa rokotteen jo vuonna 2008 keväällä. Siis n. vuosi ennen kuin tautia muka edes oli. ?!?. Lokakuuhun mennessä ympäri maailmaa tulee olemaan massa karanteenia ja pakko rokotusta armeijan avustuksella. Jos ette usko turha minulle mitään avautua vaan odottakaa ja nähkää! kaikki on niin suunniteltua..

      • carloZrodrigueZ

        totta! influenssa on täyttä kusetusta vain


    • Raakkuna.

      Oletpas, toiveikas, tavallas. Joop. Mutta, kylla, ne, "Miljoonat" on, todella, tarkistetusti, perille, toimitettuna. Eika, varsinkaan, mihinkaan, "Puolue, politiikan, rahoittamiseen" kuten, varmaan, epailit. Bum! se, on sinunlaiselle, homolle. Koska, et, halua, uskoa, koko, "Pandemiaan" Maybe, you, have to stop, play, with gay. Soon, we, gonna, more trust, to, understand, that, how, we, has, to, "Change, our, life, style" Yes, we, gonna, survive, "End, of, the, time" And, continue, to, the, "New, age, time" Salut.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Epäily: Oppilas puukotti kolmea Pirkkalan koululla

      Tämänhetkisen tiedon mukaan ainakin kolme oppilasta on loukkaantunut puukotuksessa Pirkkalan Vähäjärven koululla. Myös e
      Pirkanmaa
      300
      7468
    2. Jos yhdistät nimikirjaimet

      Jos yhdistät sinun ja kaivattusi ensimmäisten nimien alkukirjaimet mitkä nimikirjaimet tulee? Sinun ensin ja sitten häne
      Ikävä
      79
      5822
    3. Kylillä nainen puhutaan

      Että olet heilutellut peittoa yhden, toisen ja kolmannen kanssa. Pitääkö paikkansa?
      Ikävä
      158
      3745
    4. Jos olisit täällä

      Tosin en tiiä miks oisit. (Ja hävettää muutenkin kun ei muka muulla tavoin osaa kertoa tätäkään) Jos jollain pienellä
      Ihastuminen
      151
      3463
    5. Kyllä se taitaa olla nyt näin

      Minusta tuntuu et joku lyö nyt kapuloita rattaisiin että meidän välit menisi lopullisesti. Sinä halusit että tämä menee
      Ikävä
      32
      1867
    6. Pirkkalan koulussa puukotus, oppilas puukotti kolmea

      Ilmeisesti tyttöjä ollut kohteena.
      Maailman menoa
      183
      1806
    7. Olet kiva

      Olet kiva :)
      Ikävä
      43
      1431
    8. Miksi haluat alentaa muita?

      Luulin sinua niin erilaiseksi, poikkeavan hyväksi, olin väärässä.
      Ikävä
      22
      1401
    9. Heih! Vieläkö ehtii laittaa auringonkukat kasvamaan?

      Kerkeekö auringonkukat kukkimaan, kun upottaa auringonkukan siemenet kävelyreittien varrella multiin? Vai onko jo ihan
      Maailman menoa
      64
      1374
    10. Odotan että sanot

      Sitten siinä että haluaisit vielä jutella kahdestaan kanssani ja sitten kerrot hellästi että sinulla on ollut vaikea san
      Ikävä
      15
      1335
    Aihe